GLCVYTL arrow_upward info
English search

Biz Kimiz?

Gelecek Varlık başta bankalar olmak üzere finans sektöründen satın aldığı tahsili gecikmiş alacak portföylerini bankacılık ve finansal sektörünün bilançoları dışında, hızlı ve etkili çözülmesi misyonuyla 2005 yılında Fiba Grubu iştiraki olarak kurulmuştur. Ekonomik istikrarın devamlılığına, Bireylere ve şirketlere borçlarını ödeme imkânı sunarak, finansal özgürlük anlamında da topluma  katkı sağlama amacıyla  faaliyetlerine devam eden Gelecek Varlık Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından denetlenmektedir.

Fiba Grubu'nun finans sektöründe deneyimi ve sermaye piyasalarındaki birikimiyle  başarılı bir halka arz süreci sonrasında Gelecek Varlık hisseleri 21 Ekim 2021 tarihinde Borsa  İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır.

Gelecek Varlık toplam yatırım tutarı, satın alınan anapara ve tahsilat büyüklüğü ile varlık yönetimi sektöründe liderlik bayrağını kuruluşumuzdan bugüne taşımaktadır. Gelecek Varlık, 2023 yılı Eylül ayı sonu itibarıyla yaklaşık 650 bin gerçek/tüzel kişinin borçlarını sonlandırmış, gerçek ve tüzel kişilerden yaklaşık 1,7 milyonun üzerinde kişinin borcuna çözüm üretme hedefiyle 2,9 milyar TL yatırım yapmıştır.

Fiba Grubu'nun finans sektöründeki yatırımları bankacılık, leasing, faktoring, sigortacılık ve tahsili gecikmiş alacakların takibi alanlarındayken, finans dışı yatırımları perakendecilik, gayrimenkul, yenilenebilir enerji ve turizm sektöründedir. Gelecek Varlık ailesi olarak finansal çözüm arayan herkes ile Gelecek ortamı içerisinde kişiye özel ve yapıcı yaklaşımımızla işbirliğine hazırız. Bu işbirliğinin artması için sabırla dinler, çözüm odaklı sorular sorar, alternatifler üretir ve her daim sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz... Çözüme kavuşturduğumuz her borçlunun gizli kahramanı olduğumuzu biliriz.Neden Yatırım Yapmalıyım?

Başarılı tahsilat yönetimi ve tüm segmentlerde yüksek performans.

Daha fazla